BAKKER DETACHERINGHolenderska Agencja Pracy Tymczasowej

O firmie

Holenderska Agencja Pracy Tymczasowej BAKKER DETACHERING B.V – powstała w 2000 roku. Na terenie północnej części Holandii firma Bakker Detachering zaliczana jest do największej i najszybciej rozwijającej się Agencji Pracy Tymczasowej, która poprzez swoją rzetelność, solidność i profesjonalizm zyskała renomę wśród pracodawców jak i pracowników.
Poprzez szereg sukcesywnie przeprowadzanych kontroli, organy nadzorujące poprawność działania Agencji Pracy Tymczasowej w Holandii, wydały następujące certyfikaty:

Certyficaat Stichting Normering Arbeid oraz ABU Certificaat Van Lidmaatschap - to certyfikaty zrzeszające Agencje Pracy Tymczasowej w Holandii, które należycie spełniają normy, przestrzegają wszystkich przepisów administracyjnych oraz najlepiej prowadzą swoją działalność na terenie swojego kraju. Certificaat - Certified Flex Home - za zapewnienie należytych warunków mieszkaniowych dla obywateli UE.

Partnerem Holenderskiej Agencji Pracy Tymczasowej Bakker Detachering jest Agencja Pośrednictwa Pracy Beetsma Sp. z o.o. z oddziałem w Częstochowie przy ul. Mirowskiej 14.